Ogłoszenia parafialne 29/10/2017 30 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. Jutro i we wtorek ostatnie dni naszej wspólnej modlitwy różańcowej – w dni powszednie nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17:30. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

 

2. W listopadzie odprawiamy Mszę św. zbiorową za naszych bliskich zmarłych: w niedzielę o godz. 17:30, w dni powszednie o godz. 18:00.

 

3. W środę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych – tego dnia Chrystus zaprasza nas do rozważenia wspaniałej perspektywy – świętości, do której wszyscy jesteśmy powołani; Msze św. w naszym kościele jak w niedzielę. Nieszpory połączone z modlitwą za zmarłych rozpoczną się o godz. 16:30. Natomiast w czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny, nieszpory połączone z modlitwą za zmarłych rozpoczną się o godz. 17:00. Kancelaria parafialna w tych dniach jest nieczynna.

 

4. W dniu 1 listopada księgarnia parafialna będzie nieczynna. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

 

5. W naszej parafii trwają katechezy neokatechumenalne. W każdy poniedziałek i czwartek zapraszamy do kościoła na godz. 19:45 wszystkich chętnych, którzy, chcą zmienić swoje życie, doświadczyć obecności Boga i pogłębić wiarę.

 

6. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będziemy się modlić, o powołania kapłańskie i zakonne na Mszy św. o godz. 19:00. W I piątek – dzień Komunii św. wynagradzającej - będziemy spowiadali rano od 6:30 i po południu od 16:30. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w sobotę o godz. 8:00. Na wspólny Różaniec zapraszamy na godz. 7:30.

 

7. Od najbliższego piątku będzie odprawiana Msza św. o godz. 15:30 po koronce do Miłosierdzia Bożego.

 

8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.