Ogłoszenia parafialne 25/09/2016 26 Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na Różaniec dziś o godz. 17:00.W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe - odprawiane będą o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do środy na godz. 17:00, w czwartki zaś szczególnie młodzież gimnazjalną. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

2. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny przyjmuje ofiary na rzecz potrzebujących.

3. Serdecznie zapraszamy na nadzwyczajny koncert  Chóru Kameralnego Filharmonii Narodowej w Warszawie z okazji 1050-tej rocznicy Chrztu Polski. Dzisiaj o godz. 20:00.W repertuarze m.in.: „Gloria” Antonio Vivaldiego oraz  słynne „Alleluja”  z Mesjasza Haendla.

4. Wznawiamy spotkania dla mam z dziećmi i w stanie błogosławiony. Spotkania będą się odbywały we wtorki od godziny 10:00 do 12:00 w sali Słowa Bożego. Pierwsze spotkanie już w najbliższy wtorek 27 września.

5. Młodzież, która uczestniczyła w ŚDM chce podzielić się swoimi przeżyciami – zapraszamy na to spotkanie wszystkich parafian, szczególnie młodych i tych, którzy przyjmowali w domach gości z zagranicy. Spotkanie w środę, 28 września, o godz. 19:30 w dolnym kościele.

6. . W najbliższym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w I sobotę o godz. 8:00.

7. 1001 Warszawska Żeńska Drużyna ZHR „Rzeka” zaprasza dziewczynki zainteresowane przygodami i zabawą na spotkanie informacyjne w sobotę, 1.10.br. do harcówki – przy kawiarni niedzielnej.

8. Uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych, którzy nie rozpoczęli jeszcze przygotowania do sakramentu bierzmowania informujemy, że pierwsze spotkanie połączone z zapisaniem się na listę uczestników odbędzie się w przyszłą niedzielę 2 października. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:00 do dolnego kościoła.

9. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary w wysokości 2.713 PLN złożone w ubiegłą niedzielę dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi we Włoszech.

10. Rozpoczynamy także przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży pozaszkolnej i pracującej – pierwsze spotkanie w przyszły wtorek o godz. 19:30 w kancelarii.

11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.