Ogłoszenia parafialne 24/07/2016 17 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dziś w godz. 19:00 – 20:00.

2. Dziś także o godz. 24:00 witamy w naszej parafii grupę młodzieży z Irlandii przybywającą na Światowe Dni Młodzieży – będziemy modlić się z nimi jutro podczas Mszy św. o godz. 19:00. We wtorek przybywa także młodzież z Australii a w środę z Hiszpanii.

3. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny przyjmuje ofiary na rzecz potrzebujących pomocy.

4. Zapisy na Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną na Jasną Górę przyjmowane będą w kościele św. Anny od 2 do 4 sierpnia w godz. 9:00 – 19:30. Natomiast zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Niepełnosprawnych na Jasną Górę przyjmowane są, w dniach 1 – 5 sierpnia, w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej, ul. Deotymy 41. Więcej informacji znajduje się na plakatach w gablocie ogłoszeń.

5. Grupa Pomocników Matki Kościoła przy Instytucie Prymasa Wyszyńskiego w Choszczówce, zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania w grupie 10 niebiesko-białej 305 Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Grupę prowadzi, podobnie jak w latach ubiegłych salezjanin Ks. Henryk Bonkowski. Podczas pielgrzymki zapewnione są, oprócz opieki duchowej, codziennie trzy posiłki oraz pomoc przy rozstawianiu namiotów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Pomocników Matki Kościoła w Choszczówce http://pomocnicy.waw.pl oraz na plakacie w gablocie ogłoszeń.

6. W tym roku przypada 30 rocznica śmierci ks. prałata Ryszarda Grygielki – w sobotę 27 sierpnia planujemy pielgrzymkę do jego grobu – zapisy w kancelarii i w zakrystii. Koszt 50 PLN. Nawiedzimy także Sokółkę – miejsce cudu eucharystycznego i Suchowolę – miejscowość związana z życiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej a wyjeżdżającym na wakacje życzymy błogosławionego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.