Ogłoszenia parafialne 23/10/2016 30 Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. To już ostatni tydzień naszej wspólnej modlitwy różańcowej – w dni powszednie nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17:30. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

2. Dziś w sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary dla potrzebujących.

3. Na wypominki i Mszę św. zbiorową za zmarłych odprawianą w listopadzie przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. W listopadzie odprawiamy Mszę św. gregoriańską za naszych bliskich zmarłych: w niedzielę o godz. 17:30, w dni powszednie o godz. 18:00.

4. W naszej parafii trwają katechezy neokatechumenalne. W każdy poniedziałek i czwartek zapraszamy do dolnego kościoła na godz. 20:00, wszystkich chętnych, którzy, chcą zmienić swoje życie i pogłębić wiarę.

5. Ze smutkiem informujemy, że od 1listopada do Wielkanocy nie będzie w naszym kościele Mszy św. o godz. 6:30 w niedziele. W porównaniu do lat ubiegłych jest nas – księży – mniej a i liczba parafian zmniejsza się. Wyjeżdżających czy pracujących zapraszamy na Mszę św. o godz. 19:00 w sobotę.

6. Harcerze z 301 Warszawskiej Drużyny ZHR zapraszają chłopców z kl. 5 – 6 szkoły podstawowej i 1 gimnazjum do tworzonego zastępu. Spotkanie organizacyjne odbędzie w czwartek, 27.10. o godz. 18:00 w Sali Słowa Bożego – wejście od ul. Daniłowskiego. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.

7. Szkoła Świadomego Poczęcia "Dzieci z natury" zaprasza na spotkanie osoby pragnące
świadomie przygotować się do poczęcia dziecka oraz osoby z trudnościami z poczęciem
(niepłodność, poronienie). Spotkanie w środę o godz. 18:30 w Sali Słowa Bożego poprowadzi ekspert od wspomagania naturalnych procesów poczęcia dziecka.

8. Studenci z Duszpasterstwa Akademickiego zapraszają na kolejny wykład w środę po Mszy św. o 18. Tym razem temat wykładu brzmi: „Aktywność fizyczna jako niezbędny element zdrowego stylu życia”.

9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.