Ogłoszenia parafialne 19/11/2017 33 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwo Różaniec dziś o godz. 17:00.

2. Zapraszamy na dzisiejszy „Jesienny koncert u Anioła” kwartetu „AMOK” o godz. 20:00. Więcej informacji na ten temat znajduje się na plakatach.

3. Zespół Pomocy Bliźniemu kontynuuje zbieranie fantów na coroczną loterię, która odbędzie się w grudniu. Mogą to być nowe lub używane przedmioty. Pamiętajmy aby nasze fanty były dobrej jakości i mogły być miłą niespodzianką dla uczestników loterii. Prosimy o przynoszenie fantów w czasie dyżurów Zespołu w poniedziałki i czwartki od 18:00 do 19:00. Dziękujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy, z której dochód przeznaczony jest w całości na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii.

4. W naszej parafii głoszone są katechezy dla młodzieży i dorosłych. W każdy poniedziałek i czwartek zapraszamy do kościoła na godz. 19:45 wszystkich chętnych, którzy, chcą zmienić swoje życie, doświadczyć obecności Boga, Jego miłosierdzia i pogłębić wiarę.

5. Kalendarze przygotowane przez ks. bpa Michała Janochę na rok 2018, są rozprowadzane przez ministrantów i w zakrystii. Koszt kalendarza to 12 zł, zachęcamy do nabycia, gdyż dochód z nich przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd ministrantów.

6. Jest jeszcze ostatnia możliwość zapisania się na wyjazd pielgrzymkowy do Szymanowa – sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej, Niepokalanowa oraz Żelazowej Woli i Brochowa – miejsc narodzin i chrztu Fryderyka Chopina, Termin: najbliższa sobota 25 listopada. Wyjazd spod kościoła o 7:30, powrót około godz. 18:00. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

7. Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych składa podziękowanie za udział w kiermaszu – zebrali 1600 zł. Dziękujemy także za 310 podpisów w obronie życia dziecka poczętego zagrożonego aborcją.

8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej