Ogłoszenia parafialne 18/12/2016 4 Niedziela Adwentu

1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy: dorosłych na godz. 9:00 lub 18:00; młodzież na godz. 19:30. Spowiedź w czasie rekolekcji od godz. 8:30 i 17:00. W czasie rekolekcji Msza św. z godz. 19:00 będzie celebrowana o godz. 19:30. Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w rekolekcjach i przystąpienia do sakramentu pokuty. Nasze przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia to także poranna modlitwa kościoła – jutrznia – od poniedziałku do piątku o godz. 5:30; Msza św. roratnia w dni powszednie o godz. 6:30.

2. Zapraszamy na Różaniec dziś o godz. 17:00

3. W opłatki na stół wigilijny można zaopatrzyć się w kawiarni niedzielnej. Zachęcamy również do nabywania świec „Caritas”, których zostało jeszcze trochę, a ofiary, które składamy przy tej okazji są przeznaczone na pomoc najuboższym.

4, Oratorium zaprasza dziś do kawiarenki na kiermasz ciast i ozdób świątecznych. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na udział w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie i na prowadzenie warsztatów wspierających integralny rozwój dzieci w duchu św. Jana Bosko.

5. Mężczyzn, którzy zechcą pomóc w budowie szopki zapraszamy we piątek na godz. 19:30 do kościoła.

6. Informujemy, że adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy nie będzie od 24 grudnia do 27 grudnia.

7. Wigilia dla samotnych rozpocznie się 24 grudnia o godz.13:00. Dziś ostatni dzień zapisów.

8. Zapraszamy na Pasterkę w sobotę o godz. 24:00 i na śpiewanie kolęd od 23:30. W Boże Narodzenie porządek Mszy św. niedzielny - nie będzie tylko Mszy św. o 6:30. W święto św. Szczepana, pierwszego męczennika porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

9. Taca z „pasterki” będzie przeznaczona na Dom Samotnej Matki w Chyliczkach.

10. Ostatnie egzemplarze kalendarzy na rok 2017, których autorem jest bpa. Michał Janocha, są do nabycia w zakrystii.

11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” Zespołowi Pomocy Bliźniemu za przygotowanie paczek dla chorych i samotnych. Serdeczne podziękowanie składamy także wszystkim, którzy wspierają nasz Zespół przez cały rok, jak również złożyli dary dzięki którym można było przygotować tegoroczne paczki świąteczne.

12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.