Ogłoszenia parafialne 18/09/2016 25 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na Różaniec o godz. 17:00.

2. Zapraszamy na koncert „Arcydzieła kameralistyki” dzisiaj o godz. 20:00. W programie utwory A. Vivaldiego, W.A. Mozarta, S. Mercadante. Więcej informacji na ten temat znajduje się na plakatach.

3. W ramach przygotowania do I Komunii św., dzieci z klas II i ich Rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i katechezę po Mszy św. o godz. 11:00. Natomiast dzieci które przystąpią do I Komunii św. w przyszłym roku i ich Rodziców zapraszamy do kościoła na Mszę św. o godz. 15:00. Przy okazji przypominamy Rodzicom, że miejscem przygotowania i przyjmowania I Komunii św. jest parafia zamieszkania dziecka, w której wraz z Rodzicami uczestniczy w niedzielnej Mszy św.

4. W dniu 25 września 2016 roku o godzinie 20.00 serdecznie zapraszamy do naszej parafii na nadzwyczajny koncert  Chóru Kameralnego Filharmonii Narodowej w Warszawie z okazji 1050-tej rocznicy Chrztu Polski. W repertuarze m.in.: „Gloria” Antonio Vivaldiego oraz  słynne „Alleluja”  z Mesjasza Haendla.

5. Naprzeciwko kaplicy pokutnej przy filarku jest wystawiona puszka do której można składać ofiary na KUL. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.