Ogłoszenia parafialne 16/10/2016 29 Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. W tygodniu nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17:00, w czwartki zaś szczególnie młodzież gimnazjalną.

2. Wszystkim ofiarodawcom przeprowadzonej w zeszłym tygodniu, w Dzień Papieski, zbiórki na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Zabrano 3.195 PLN.

3. Rozpoczynamy katechezy dla młodzieży i dorosłych – zapraszamy wszystkich – i tych którzy są z siebie zadowoleni i tych, którym trudno odkryć w historii swego życia miłość Boga – Ojca w poniedziałek i czwartek na godz. 20:00 do dolnego kościoła. Przyjmijcie zaproszenie, które rozdawane będą po Mszy św. przed kościołem i ofiarujcie temu, kto bardzo potrzebuje umocnienia.

4. W środę przypada wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki – uroczysta Msza św. w kościele św. Stanisława Kostki odprawiona będzie o godz. 18:00. Wcześniej koncert poświęcony błogosławionemu.

5. Msza św. w intencji Hospicjum, zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:00

6. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin oraz obrony życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

7. W sobotę przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 18:00

8. Przyjmujemy już na wypominki i na Msze św. zbiorowe za zmarłych. Będziemy je odprawiać przez cały listopad: w dni powszednie o godz. 18:00, natomiast w niedzielę i święta o godz. 17:30.

9. Młode małżeństwa i rodziny zapraszamy do tworzonego kręgu Kościoła Domowego – jest to możliwość głębszego, bardziej świadomego przeżywania swojej wiary we wspólnocie – zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.