Ogłoszenia parafialne 15/05/2016 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dziś młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania – ją a także dzieci, które wczoraj przystąpiły po raz pierwszy do Komunii św. polecajmy w modlitwie dobremu Bogu.

2. Przypominamy również, że dzisiaj kończy się okres wielkanocny, czas, w którym katolicy powinni przystąpić do spowiedzi i przyjąć Komunię św. jako znak jedności z Chrystusem Zmartwychwstałym.

3. Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo majowe o godz. 17:00 i adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18:15 do 20:00.

4. W najbliższy czwartek obchodzić będziemy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, zostało one wprowadzone do kalendarza przez papieża Benedykta XVI - niech będzie zachętą do wzmożonej modlitwy za wszystkich duszpasterzy.

5. Msza św. w intencji Hospicjum zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18:00

6. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin za wstawiennictwem Jana Pawła II w najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.

7. Przypominamy, że planujemy pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 4 czerwca br. Zapisy nadal w zakrystii i w kancelarii – wyjazd o 6:00, koszt 50 PLN.

8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na pomoc poszkodowanym w Ekwadorze w wysokości 1335 PLN i 10 euro.

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.