Ogłoszenia parafialne 14/08/2016 20 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 19:00.

2. Dziś w sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary na rzecz ubogich z naszej parafii, Zespół prowadzi także zbiórkę przyborów szkolnych – można je będzie składać do kosza, który będzie wystawiony przy ołtarzu.

3. W dniu jutrzejszym, 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jest to także rocznica „Cudu nad Wisłą” – zwycięstwa nad armią rosyjską w 1920 r.  Msze św. będą celebrowane wg porządku niedzielnego, a tradycyjne poświęcenie owoców i ziół będzie miało miejsce po każdej Mszy św.

4. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin za wstawiennictwem Jana Pawła II w najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii.

5. Przypominamy, że w tym roku przypada 30 rocznica śmierci ks. prałata Ryszarda Grygielki – w sobotę 27 sierpnia planujemy pielgrzymkę do jego grobu – zapisy w kancelarii i w zakrystii. Koszt 50 PLN. Nawiedzimy także Sokółkę – miejsce cudu eucharystycznego i Suchowolę – miejscowość związana z życiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Bliższe informacje odnośnie godziny wyjazdu i powrotu zostaną podane w przyszłą niedzielę.

6. Informujemy, że księgarnia parafialna w dniu 14 i 15 sierpnia będzie nieczynna. Prasa katolicka jest wyłożona w kaplicy pokutnej. Zapraszamy do jej nabycia.