Ogłoszenia parafialne 13/11/2016 33 Niedziela zwykła

1. Obchodzimy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku obchodzony jest  pod hasłem "Pokój dla Iraku". Nasza solidarność z chrześcijanami cierpiącymi dla imienia Jezusa możemy wyrazić naszą modlitwą i wsparciem materialnym  wysyłając SMS o treści RATUJE pod nr 72405.

2. Na zakończenie Jubileuszowego Roku Miłosierdzia w sobotę w Łagiewnikach a w niedziele w parafiach dokonamy aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa i potwierdzenia Jego królowania w naszym życiu – do tego faktu przygotowujemy się nowenną, którą odprawiamy po Mszy św. o godz. 18:00 – dziś w czasie nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30. W naszym kościele tego aktu dokonamy w czasie Mszy św. o godz. 12:30.

3. Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera dziś w sali św. Rodziny ofiary na rzecz potrzebujących

4. W naszej parafii głoszone są katechezy dla młodzieży i dorosłych. Przyjdź i posłuchaj w poniedziałek i czwartek o godz. 20:00 w dolnym kościele.

5. Studenci z Duszpasterstwa Akademickiego zapraszają na kolejny wykład w środę po Mszy św. o 18. Tym razem temat wykładu brzmi: „Jak wycenić życie? - dylematy moralne w ekonomii.”

6.  W najbliższy czwartek na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlili się w intencji Hospicjum.

7. Zapraszamy na  Mszę św. w intencji rodzin i obrony życia za wstawiennictwem Jana Pawła II w najbliższy piątek o godz. 19:00.

8. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci które przygotowują się do I Komunii św.  na Mszę św. o godz. 15:00.

9. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie, w przyszłą niedzielę 15 listopada na godz. 15:00 do dolnego kościoła.

10. Właśnie ukazało się nowe wydanie książki Marty Dzbeńskiej-Kapińskiej p.t. „Matki mężne czy szalone.” To opowieść o kobietach, które nie bacząc na swoje zdrowie i życie urodziły dzieci. Zapraszamy do księgarni.

11. Kalendarze przygotowane przez ks. bpa Michała Janochę są do nabycia u ministrantów w cenie 12 zł.

12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.