Ogłoszenia parafialne 10/04/2016 III Niedziela Wielkanocna

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i pięknego przebiegu wizytacji pasterskiej, którą nasza wspólnota przeżywała w ubiegłą niedzielę.

2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na godz. 16:30.

3. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się po Mszy św. o godz. 12:30 w sali Słowa Bożego.

4. W sali św. Rodziny Zespół Pomocy Bliźniemu zbiera ofiary dla potrzebujących.

5. Chcemy poinformować, że w dniach 12 – 16 kwietnia (od wtorku do soboty), parafia organizuje kurs ewangelizacyjny, cykl spotkań modlitewno-konferencyjnych uczących tego jak dzielić się Ewangelią w swoim środowisku. Początek – wtorek godz. 18:00 w sali Słowa Bożego - wejście od ulicy Daniłowskiego, drugie drzwi. Wszelkie dodatkowe informacje udziela ks. Karol.

6. Zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin za wstawiennictwem Jana Pawła II w najbliższy piątek o godz. 19:00. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.

7. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w dolnym kościele.

8. W ramach przygotowania do I Komunii św., dzieci z klas II i ich Rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i katechezę po Mszy św. o godz. 11:00. Natomiast dzieci które przystąpią do I Komunii św. w maju br i ich Rodziców zapraszamy do kościoła na Mszę św. o godz. 15:00.

9. Przypominamy, że od dziś przyjmujemy intencje mszalne na wrzesień, październik, listopad i grudzień. Intencje przyjmowane są dziś w sali św. Rodziny, a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.