Ogłoszenia parafialne 07/08/2016 19 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dziś od 19:00 do 20:00.

2. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 12:30.

3. Sierpień to szczególny czas pielgrzymowania na Jasna Górę. Otoczmy nasza modlitwą wszystkich pielgrzymów – pozostając w domach możemy im towarzyszyć duchowo przez modlitwę, udział w Eucharystii, duchową lekturę.

4. Uprzejmie przypominamy, że od lat w sierpniu jesteśmy zapraszani do abstynencji od alkoholu – niech i w tym miesiącu przez dobrowolną i całkowitą abstynencje wielu będziemy budowali trzeźwość wszystkich.

5. Zapraszamy w sobotę 13 sierpnia na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 19:00.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na  tacę.

7. Przypominamy, ze w tym roku przypada 30 rocznica śmierci ks. prałata Ryszarda Grygielki – w sobotę 27 sierpnia planujemy pielgrzymkę do jego grobu – zapisy w kancelarii i w zakrystii. Koszt 50 PLN. Nawiedzimy także Sokółkę – miejsce cudu eucharystycznego i Suchowolę – miejscowość związana z życiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

8. Zespół Pomocy Bliźniemu rozpoczyna zbiórkę przyborów szkolnych – można je składać do kosza, który od tego tygodnia wystawiony będzie przy ołtarzu.

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej a wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku i szczęśliwego powrotu do naszej wspólnoty.