Ogłoszenia parafialne 07/05/2017 4 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania – polecajmy Panu młodych, aby odważyli się wielkodusznie odpowiedzieć na powołanie do Jego służby – szczególnie za naszych parafian – kleryków seminariów – Andrzeja – Seminarium „Redemptoris Mater” w Amsterdamie, Bogumiła – seminarium „Redemptoris Mater”  w Wenecji i Dominika – seminarium Księży Misjonarzy w Krakowie.

2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe na godz. 17:00. W tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 17:30.

3. Prosimy o modlitwę w intencji rodzin i dzieci, które w najbliższą sobotę podczas Mszy św. o godz. 10:00 i 11:45 przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Biały Tydzień dzieci rozpoczną w niedzielę Msza św. o godz. 11:30.

4.  Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w sobotę, 13 maja, na godz. 20:00. Jest to 100. rocznica objawień w Fatimie dlatego chcemy w procesji wyjść z kościoła na pl. Konfederacji – prosimy o liczny udział i przyniesienie  świec.

5.  Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się po Mszy św. o godz. 13:00 w sali Słowa Bożego

6. Zapraszamy na dzisiejszy koncert z cyklu „Arcydzieła Kameralistyki – Muzyka Polska” na godz. 18:30. Więcej informacji na ten temat znajduje się na plakatach.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę

8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” Zespołowi Pomocy Bliźniemu i wszystkim, którzy pomogli w organizacji wczorajszego Dnia Chorych.

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.