Ogłoszenia parafialne 05/11/2017 31 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00.

2. Koło Przyjaciół Radia „Maryja” zaprasza na spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 13:00 w sali Słowa Bożego.

3. Zapraszamy na dzisiejszą Mszę św. na godz. 19:00 podczas której będzie śpiewał chór „Harfa”, a po niej wystąpi z koncertem. Więcej informacji na ten temat znajduje się na plakacie.

4. Powracamy do modlitwy o nawrócenie naszej parafii – zapraszamy do kościoła w poniedziałek na godz. 17:00.

5. Na wspólną modlitwę za zmarłych w poleconych w wypominkach rocznych zapraszamy jutro na godz. 17:30.

6. W sobotę obchodzimy Dzień Niepodległości, Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 9:00. Przypominamy o wywieszeniu flag narodowych. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

7. W naszej parafii głoszone są katechezy dla młodzieży i dorosłych. W nadchodzącym tygodniu będzie głoszona Dobra Nowina o darmowej miłości Boga dla każdego z nas. Przyjdź i posłuchaj w poniedziałek i czwartek o godz. 19:45 w dolnym kościele.

8. Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych i księgarnia św. Zygmunta zaprasza w przyszłą niedzielę na kiermasz książki używanej.

Podczas kiermaszu będą zbierane podpisy pod projektem ustawodawczym Inicjatywy Obywatelskiej „ZATRZYMAJ ABORCJĘ". Projekt ustawy Zatrzymaj Aborcję zakłada usunięcie możliwości zabicia dziecka ze względu na podejrzenie niepełnosprawności bądź choroby. Kiermasz będzie miał miejsce na placu przed kościołem.

Książki na kiermasz można codziennie przynosić do księgarni.

9. Zapraszamy na wyjazd pielgrzymkowy do Szymanowa – sanktuarium Pani Jazłowieckiej, gdzie już od ponad 70 lat czczona jest figura Matki Bożej poświęcona przez bł. abpa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, a ukoronowana przez kard. Hlonda, która tuż po wojnie podzieliła los tysięcy Polaków wygnanych z Kresów. W programie także wizyta w Niepokalanowie – klasztorze założonym przez św. Maksymiliana Kolbego oraz w Żelazowej Woli i Brochowie – miejscach narodzin i chrztu Fryderyka Chopina, Termin: sobota 25 listopada. Wyjazd spod kościoła o 7:30, powrót około godz. 18:00. Koszt 50 zł.

10. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary złożone dziś na tacę. Ks. Piotr Kisielnicki również składa serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w zeszłą niedzielę. Zebrał 19.020 zł.

11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.