Ogłoszenia parafialne 05/03/2017 1 Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorzkie Żale dziś o godz. 16:30. Zapraszamy panów do asysty, bielanki i wszystkie chętne dzieci do udziału w procesji podczas nabożeństwa Gorzkich Żalów - zbiórka o godz. 16:00 w sali św. Rodziny.

Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 dla dzieci, o godz. 18:30 dla dorosłych i o godz. 19:45 dla młodzieży.

2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie w sali Słowa Bożego dziś po Mszy św. o godz. 12:30.

3. Od najbliższego poniedziałku, przez cały Wielki Post, podobnie jak w Adwencie, zapraszamy do wspólnego odmawiania Laudesów, czyli porannej modlitwy Kościoła, na godzinę 7:00. Będziemy ją odmawiali od poniedziałku do piątku w Sali Słowa Bożego.

4. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych i młodzieży pozaszkolnej – pierwsze spotkanie we wtorek 7 marca po Mszy św. o godz. 19:00 w kancelarii parafialnej.

5. Podczas tegorocznego Wielkiego Postu w naszym kościele członkowie III wspólnoty neokatechumenalnej będą dawali świadectwa swojej wiary. W ciągu ostatnich lat chodzili oni po domach naszej parafii głosząc Dobrą Nowinę. Wyznania wiary będą się odbywać podczas nieszporów, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 19:00 w poniedziałki i czwartki. Pierwsze świadectwa będą miały miejsce w czwartek 9 marca.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.