Ogłoszenia parafialne 02/10/2016 27 Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00. W tygodniu nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17:00, w czwartki zaś szczególnie młodzież gimnazjalną- kandydatów do bierzmowania. Tych, którzy nie mogą modlić się wspólnie z nami zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

2. Koło Przyjaciół Radia „Maryja” zaprasza na spotkanie dziś po Mszy św. o 12:30.

3. Dzisiejszą Mszą św. o godz. 19:00 rozpoczynamy rok akademicki w naszej parafii. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza studentów na spotkania formacyjno-modlitewne, w czwartki o 20:30. Zbieramy się przed kościołem.

4. Na wspólną modlitwę za zmarłych w poleconych w wypominkach rocznych zapraszamy jutro na godz. 18:00. – bo o 17 jest różaniec dzieci

5. Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych i młodzieży pozaszkolnej odbywać się będzie we wtorki o godz. 19:30 w kancelarii. Pierwsze spotkanie w tym tygodniu.

6. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy się modlili o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek będziemy spowiadali rano od 6:30 i po południu od 16:30. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00.

7. Doroczna Adoracja Najświętszego Sakramentu – 40-godzinne nabożeństwo - przypada w naszej parafii w piątek i sobotę - z tej racji w te dni adoracja rozpoczynać się będzie Mszą św. o 9:00 i będzie trwać w kościele do godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do udziału w tym szczególnym spotkaniu z Chrystusem.

8. Informujemy, że jesienny Dzień Chorych i Sędziwych w naszej parafii odbędzie się najbliższą sobotę 8 października. Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu chorych rozpocznie się o godz. 9:00 – wcześniej będzie okazja do spowiedzi. Po Mszy św. uczestników zapraszamy na agapę. Jednocześnie, prosimy naszych parafian o pomoc w przewiezieniu chorych do kościoła.

9. W sobotę 8 października godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza św. z okazji jubileuszu wieloletniego pożycia małżeńskiego mieszkańców Bielań, podczas której będziemy modlić się za jubilatów i ich rodziny

10. Pod hasłem „Bądźcie Świadkami Miłosierdzia” w przyszłą niedzielę 9 października obchodzony będzie XVI Dzień Papieski. Przed kościołem zbierane będą ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą młodych z rodzin najuboższych.

11. Zapraszamy na koncert „Arcydzieła kameralistyki” w przyszłą niedzielę 9 października o godz. 20:00. W programie utwory M.A. Charpentiera, J. Clarka, R. Valentino, P. Baldassariego. Więcej informacji na ten temat znajduje się na plakatach.

12. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary złożone dziś na tacę.

13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.