Duszpasterstwo Akademickie - Sykomora

Duszpasterstwo Akademickie „Sykomora" to grupa ludzi o wspólnych wartościach, którzy chcą poznać głębiej Chrystusa w oparciu o wspólnotę studentów. Wyrastając z wiary dziecięcej, szczególnie w trakcie studiów warto zadbać, żeby duchowo nie stać w miejscu. My staramy się iść do przodu, a przekonaliśmy się że razem idzie się łatwiej. Serdecznie zapraszamy na spotkania w każdy czwartek o godzinie 20:30. Spotykamy się przed kościołem.

Program spotkań duszpasterstwa na rok akademicki:

I czwartek miesiąca: Wejdź na Szczyt, zaczerpnij u Źródła - Eucharystia z prośbą o dobrego męża lub żonę i agapa, czyli przynieś coś od siebie, na pewno to zjemy.

II czwartek miesiąca: Schodząc, uważaj żebyś nie spadł - zderzenie z nauką Kościoła, czyli przynieś notes, dowiesz się czegoś trudnego.

III czwartek miesiąca: Karm się! - spotkanie ze Słowem Bożym i wspólna modlitwa na brewiarzu, czyli zabierz ze sobą Biblię i ucz się medytacji.

IV czwartek miesiąca: Odpocznij nieco... - filmy, mecze, koncerty, rozmowy i wszystko inne co nam przyjdzie do głowy (byle razem), czyli nie przynoś nic, wszystko dostaniesz.

Kontakt do Ks. Opiekuna: 

Można nas znaleźć na FB. Tam można popytać, wybadać.

Prowadzimy też pogotowie modlitewne. Masz sprawę do Ojca, chcesz żebyśmy z nim pogadali, po prostu napisz.

Opiekun grupy: 

Spotkania grupy: 
Nazwa: 
Spotkanie duszpasterstwa
Miejsce: 
placyk przed Kościołem
Termin: 
co tydzień w poniedziałek do sob. cze 30 2018.