Pielgrzymka Sanktuaria Francji

SANKTUARIA FRANCJI (8 dni , samolot)

160 rocznica objawień Matki Bożej w LOURDES

1 dzień: WARSZAWA – PARYŻ

Zbiórka uczestników w Warszawie na lotnisku Okęcie przy stanowisku Patron Travel. Wylot do Paryża. Zwiedzanie Paryża: Katedra Notre Dame, spacer po dzielnicy łacińskiej. Obiadokolacja. Transfer do hotelu. Nocleg.

 

2 dzień: PARYŻ

Śniadanie. Zwiedzanie Paryża: Montmartre, Sacre Coeur, przepłynięcie statkiem po Sekwanie, wieża Eiffla (bez wjazdu), Kaplica cudownego Medalika. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

3 dzień: ROCA MADOUR

Śniadanie. Wyjazd do Lourdes.  Po drodze postój w sanktuarium Matki Bożej w Roca Madour. Wieczorem przyjazd do hotelu w Lourdes. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 dzień: LOURDES

Po śniadaniu zwiedzanie miasta: Grota de Massabielle, bazylika Piusa X, Dom Bernadety. Czas na prywatną medytację. Wspólna droga krzyżowa. Obiadokolacja. Procesja ze świecami. Nocleg

 

5 dzień: CARCASSONE

Śniadanie. Przejazd do Carcassonne – średniowiecznego miasta z podwójnymi murami obronnymi. W mieście zobaczymy bazylikę St. Nazaire przylegającą do zamku na rue Dame Carcas, która jest uważana za najpiękniejszą w południowej Francji. Przejazd w okolice La Salette. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 dzień: LA SALETTE

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej w La Salette. Msza św., czas na prywatną modlitwę. Przejazd w okolice Parey le Monial. Obiadokolacja. Nocleg.

 

7 dzień: PAREY LE MONIAL – NEVERS

Śniadanie. Wizyta w bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przejazd do Nevers: kaplica z relikwiami św. Bernadety. Przejazd w okolice Paryża. Obiadokolacja. Nocleg.

 

8 dzień: PARYŻ – WARSZAWA

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

 

Koszt ok. 3750 + 50 Euro – chcemy odbyć pielgrzymkę na przełomie września i października br. Chętnych zapraszamy do kancelarii parafii św. Zygmunta w Warszawie wtorek – piątek godz. 10 – 12 i 16 – 18. Informacje tel. 22 834 – 29 – 14. Pielgrzymujemy z Biurem Patron – Travel z Warszawy. Zapisy prowadzimy do końca marca.